top of page
  • Zdjęcie autoraForest Design

Nie na zawsze więdnie kwiecie, nie na zawsze mróz na świecie! / February Walk

Śniegi stopniały, odsłoniły śpiący mech. Z pomiędzy krzewów dobiegają nieśmiałe rozmowy sikorek - słychać jak Las oddycha...W miejscach bardziej zacienionych widać jeszcze białe cienkie kołderki, jednak niedługo także one znikną.


Przyroda śpi jeszcze głębokim snem, jest cicho, tylko sikory rozgadały sie na dobre :)Powietrze jest takie świeże i wilgotne, czuć w nim już przedwiosenną nutę.


Śpiące młode sosenki niedługo znów staną się sprężyste, wybarwione i będą wyciągały do słońca swe smukłe ramiona.Idąc przez Las i rozglądając się uważnie, czasem możemy trafić na coś (nie)zwykłego...


Z czym kojarzy Ci się kształt tej huby? Czekam na propozycje w komentarzach :)

Z Lasu wychodzimy na szare, zmęczone pole. Po niebie tańczą siwe, gęste chmury, zaczyna wiać silny wiatr.


I pomyśleć, że te cichutkie, szaro brązowe kotki już za kilka miesięcy zamienią się w konstelacje żółtych, wabiących roje owadów słoneczek :)

"Nie na zawsze słonko gaśnie, nie na zawsze ziemia zaśnie, Nie na zawsze więdnie kwiecie, nie na zawsze mróz na świecie"❄ :) Dziekuję Wam za kolejny wspólny spacer, trzymajcie się ciepło, Wiosna coraz bliżej! :) Jeżeli podobała Ci się ta leśna fotorelacja, proszę zostaw sereduszko lub komentarz, będzie mi bardzo miło :)

Comments


bottom of page