top of page
  • Zdjęcie autoraForest Design

Wieczny Maj/The Eternal May

Zaktualizowano: 2 cze 2019

Maj był przepiękny. Cały w rozkwicie i pełen niebiańskich zapachów, o których zapomniałam podczas długiej, szarej Zimy. Dziś pokażę Wam Maj z mojej perspektywy i cichutko przyznam, że chciałabym zachować go na wieczność...

Na początek spacer po ogrodzie i Bez. Niby zwyczajny, opatrzony, a co roku zachwyca na nowo :)

Dumny kasztanowiec symbol majowych dni i matur :)


Lubię przyglądać się detalom, budowie kwiatów, kolorom, fakturze, drobnym owadom pracującym dookoła...to rodzaj takiej mojej...medytacji :)


Król leśnych ogrodów - Orlik. Przypomina mi Księcia zaklętego w kwiat. Otoczony skrzącymi się kropelkami ciepłego, majowego deszczu, wygląda magicznie.Kto mruga do nas niebieskim oczkiem? Tak, to delikatna Panna Niezapominajka :)Konwalie - majowe dzwoneczki, wyglądają jak zrobione z lukru :)

Jak pachnie! Po krótkiej przerwie na ciepłą kawę i szarlotkę, czas odwiedzić... leśne ostępy.

Powolutku rozwija się dostojny Pióropusznik.

...ciekawe o czym tak debatują? ;)Leśny skarb :)


Mała jasna gwiazdka, pośród ogromnego, starego Lasu. To Siódmaczek.Spośród traw spoglądaja na mnie niebieskie "Oczy Lasu". Czy wiesz co to za roślina? :)
Kolejny leśny cud. Bardzo lubię dary, które dostaję od Lasu. Zbieram je starannie i przechowuję jak najdroższe skarby :)


Nie ma nic piękniejszego od ciepłego majowego wieczoru, pełnego uroczych zapachów i śpiewu ptaków :)


Powoli zapada zmierzch. Pozostaje tylko przycupnąć cichutko i wśród chóru żab i orkiestry świerszczy i oczekiwać wschodu Księżyca :)


Dobrej nocy...

Comments


bottom of page